Hakkımızda

1994’ten günümüze bilgi birikimiyle kaliteyi hep ön planda tuttuk.

Su arıtma teknolojileri konusunda deneyimli uzman ekibimiz ile kısa sürede sektörünün lideri konumuna geldik. Evrensel değerlere bağlı, çevreye duyarlı, iyi bir kurumsal şirket olmayı hedefleyip 2001 yılında Eurosan tarafından kurulan
Eurotech Water Treatment Tecnology markası ile mühendislik hizmetini ve kaliteyi her zaman ön planda tuttuk. Günümüzde Eurosan, ithalat yaptığı ülkelere ihracat yapan bir firma konumuna gelmiştir. Eurotech Water Treatment Tecnology, Eurosan A.Ş.’nin markasıdır.

Vizyon

Amacımız kaliteden ödün vermeden sizlere en ekonomik ve en fonksiyonel sistemleri sunmaktır.

Misyon

1994’ten günümüze kalite anlayışımız ve tarzımızı geliştirerek vazgeçilmez tedarikçiniz oluyoruz.

Satış Sonrası

Kurulum alanı etüdünden, sıralı eğitimlere, dijital bakım ve servis takibine kadar destek veriyoruz.

LABORATUVAR

Tüm projelerimizde doğru aksiyonların alınması ve başarılı sonuçlar alınması için laboratuvar desteği sunuyoruz.

Su analizleri için yeterli donanıma ve teknolojik altyapıya sahip olan firmamız, projelendirilecek proje için ham su ile ilgili tüm fiziksel ve kimyasal analizleri yapmaktadır. Tasarlanan projenin doğruluğu için önemli bir veri olan analiz değeri, doğru çözümü üretmek için atılan ilk adımdır.

Sorunu ortaya çıkarmadan çözüm üretmenin mümkün olmadığı bilinmelidir. Sorunu tespit etmek ve en uygun çözümü bulmak için size tam destek sağlıyoruz.

PROJELENDİRME

Projelerimizin tamamını kendi tesislerimizde üretiyoruz. Tüm teknik donanım ve altyapımızla uluslararası hizmet veriyoruz.

Üretim tesisi ve uzman kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında dünya standartlarındaki teknolojilerle rekabet edebilen firmamız, müşteriler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Proje bazlı çalışan firmamız Ar-Ge çalışmaları ile müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır. Proje aşamasından uygulamaya kadar tüm konsept çalışmaları kalite sertifikaları ile desteklenmekte ve global kriterleri üretime yansıtmaktadır.

ISO belgesine sahip firmamız CE normlarına uygun üretim yapmaktadır. Yerel bir işletme olan Eurotech Water Treatment, kurulduğu günden itibaren üretim kalitesine odaklanarak kendine güvenen bir marka haline gelmiştir.

GLOBAL

Türkiye’nin önde gelen firmalarından olmamızın yanı sıra, Avrupa, Ortadoğu ve Kıbrıs’ta da yerimizi aldık

Güçlü kadrosu ve hizmet ağı ile Türkiye’de ve dünyada geliştirdiği bilgi birikimini müşterilerine sunan
Eurotech Water Treatment, insan sağlığını korumayı ilke edinmiş, her ihtiyaca yönelik çözümler üreterek Müşterilerine tatmin edici çözümler sunan bir firma olarak sizlere hizmet verecektir.

Bilgi Alın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun.