1994’ten günümüze bilgi birikimiyle kaliteyi hep ön planda tuttuk.

Su arıtma teknolojileri konusunda deneyimli uzman ekibimiz ile kısa sürede sektörünün lideri konumuna geldik. Evrensel değerlere bağlı, çevreye duyarlı, iyi bir kurumsal şirket olmayı hedefleyip 2001 yılında Eurosan tarafından kurulan Eurotech Water Treatment Tecnology markası ile mühendislik hizmetini ve kaliteyi her zaman ön planda tuttuk. Günümüzde Eurosan, ithalat yaptığı ülkelere ihracat yapan bir firma konumuna gelmiştir. Eurotech Water Treatment Tecnology Eurosan A.Ş.’nin markasıdır.

Çözüm odaklı müşteri hizmetleri ve gelişen bilgi birikimimiz ile dünden bugüne su arıtım ihtiyaçlarınız için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Projelerimizin tamamını kendi tesislerimizde üretiyoruz. Tüm teknik donanım ve altyapımızla uluslararası hizmet veriyoruz.

Üretim tesisi ve uzman kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında dünya standartlarındaki teknolojilerle rekabet edebilen firmamız, müşteriler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Proje bazlı çalışan firmamız Ar-Ge çalışmaları ile müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır. Proje aşamasından uygulamaya kadar tüm konsept çalışmaları kalite sertifikaları ile desteklenmekte ve global kriterleri üretime yansıtmaktadır.

ISO belgesine sahip firmamız CE normlarına uygun üretim yapmaktadır. Yerel bir işletme olan Eurotech Water Treatment, kurulduğu günden itibaren üretim kalitesine odaklanarak kendine güvenen bir marka haline gelmiştir.

LABORATUVAR

 Su analizleri için yeterli donanıma ve teknolojik altyapıya sahip olan firmamız, projelendirilecek proje için ham su ile ilgili tüm fiziksel ve kimyasal analizleri yapmaktadır. Tasarlanan projenin doğruluğu için önemli bir veri olan analiz değeri, doğru çözümü üretmek için atılan ilk adımdır.

Sorunu ortaya çıkarmadan çözüm üretmenin mümkün olmadığı bilinmelidir. Sorunu tespit etmek ve en uygun çözümü bulmak için size tam destek sağlıyoruz.