Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Endüstriyel su arıtma sistemleri, suyun farklı endüstrilerde, ihtiyaç duyulan arıtılmış su kalitesine ulaşabilmek için kullanılması gereken sistemlerin bütünüdür. Endüstriyel su arıtma sistemlerinin tasarımını etkileyen en önemli faktörler, ham su kaynağı, ham su analizi ve proseste kullanılması istenen arıtılmış suyun kalitesidir. Örneğin ham su kaynağı olarak şebeke suyunu arıtıp kazan besleme suyu olarak hazırlamak için kullanılması gereken arıtma sistemi ile, ham su kaynağı olarak deniz suyunu kullanıp, arıtılmış suyu saf su olarak elde etmek için kullanılması gereken arıtma sistemi birbirinden farklıdır.

Eurosan A.Ş. olarak tarım, enerji, gıda, ilaç, denizcilik ve bir çok farklı sektörde, müşterilerimizin kullanım ihtiyacına uygun arıtma sistemlerini, yerli mühendislik tasarımımız ve üretimimizle hazırlamakta, ve kurduğumuz sistemlerin bakımlarını da aynı zamanda takip ederek müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktayız.  

PROJE VE ÜRETİM

Eurosan A.Ş, üstlendiği endüstriyel su arıtma sistemleri projelerinin tamamını kendi Üretim tesislerinde yapmaktadır. Sektörde kendi bünyesinde Üretim tesisi bulunan ender firmalardan birisi olan Eurosan, tüm teknik donanım ve teknolojik alt yapısı ile uluslararası arenada hizmet sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında, dünya teknolojileriyle rekabet edecek düzeyde olan firmamız, Üretim tesisi yanı sıra uzman kadrolarıyla müşterilerinin öncelikli tercih sebebidir.

Proje bazlı çalışan firmamız, ARGE çalışmalarıyla müşterilerine alternatifli çözümler sunarak endüstriyel arıtma konusunda yenilikçi bir yol izlemektedir. Proje aşamasından uygulamaya kadar tüm konsept çalışmaları, kalite belgeleriyle destekleyerek global kriterleri Üretimine yansıtmaktadır.

ISO belgesine sahip firmamız, CE normlarında Üretim yapmaktadır. Bir yerli iştirak olan eurosan, kuruluşundan bugüne, üretim kalitesine ağırlık vererek, güven veren bir marka haline gelmiştir.

Eurosan su arıtma sistemleri denildiğinde Türkiye’de ilk akla gelen firmalardan biri olmanın yanı sıra, imalatını yaptığımız ultraviyole, çoklu kartuş üniteler, ters osmos (ozmoz) sistemleri, deniz suyu ters osmoz (ozmoz) sistemleri ve ultrafiltrasyon sistemleri Avrupa, Ortadoğu ve Kıbrıs’ta da aranır ve beğenilir hale gelmiştir.

Bilgi Alın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun.