Membran Teknolojileri

Membran Teknolojileri son yıllarda önemli bir arıtma teknolojisi haline gelmiştir. Membran teknolojilerinin en büyük avantajı kimyasal ilaveye ihtiyaç duymadan çalışması, nispeten düşük enerji kullanması ve prosesin kolay çalışmasını sağlamasıdır.

Ters Osmoz Sisteminde su, membranların üzerindeki gözeneklerden yüksek basınçla geçer. İşlem sırasında bu gözeneklerden geçemeyen sudaki maddelerin çoğu konsantre su olarak atılır. Bu prosedür sayesinde filtrasyon sistemlerinden daha iyi su kalitesi elde edilebilir. Ters Ozmoz, suda çözünmüş maddelerin %90-99,55’ini filtreleyerek çeşitli ham su kaynaklarından (kuyular, nehirler, deniz vb.) arıtılmış su elde edilmesini sağlar. Eurosan, evsel ve endüstriyel ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar.

Ters Ozmoz Uygulamaları

MEMBRAN TEKNOLOJİLERİ

Membran teknolojilerini kullanan çok sayıda farklı arıtma sistemi vardır. Bunlardan en yaygın olanları aşağıdaki gibidir;

Eurosan A.Ş. projelerinde Eurotech marka membran teknolojilerini kullanmakta, membran ve kasa alanında da dünya çapında kendini kanıtlamış markalarla çalışmaktadır.

Oltremare Membranları

Membran teknolojileri alanında tartışmasız isim olan Oltremare membranlar, uygun membran seçimini sağlamak amacıyla özellikle yüzey ve yeraltı suları için kalite, yüksek verim, yüzey alanı genişliği, ters ozmoz tasarım çalışmaları açısından hiç şüphesiz tercih edilmektedir. geniş ürün portföyü ile su kalitesi için.

Eurosan A.Ş. Firma, Oltremare marka membranların tasarımını ve üretimini yaparak aynı kaliteyi ve kaliteyi müşterilerine göstererek Oltremare marka membran satışını yaparak aynı kaliteyi hissetmelerine yardımcı olmaktadır. Oltremare, membran ömrünün tamamını kullandığı için kalitesinin gerçek kanıtıdır.

Wavecyber Membran Kılıfları

Wavecyber marka basınca dayanıklı membran kasalar, yüksek performansı sayesinde Eurosan A.Ş. ters osmoz sistemlerinde tercih edilir.

Kullanılmış wavecyber basınç kapakları ayrıca tüm Eurosan A.Ş. müşterilere de tedarik edilmektedir.

Alçak basınçtan yüksek basınca kadar tüm seçenekler ve yedek parçalar en kısa sürede temin edilmektedir. Ayrıca müşterilerimize ihtiyaçlarına göre uç port ve yan port modelleri de tedarik edilmektedir.

Bilgi Alın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun.