Teklif Alın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında teklif almak için formu doldurun.

  Ters Ozmoz Sistemleri

  Ters ozmoz sistemleri su arıtma sistemleri arasında en çok kullanılan yöntemler arasındadır. Dolayısıyla ozmoz prensibi suyun az yoğun ortamdan çok yoğun ortama yarı geçirgen zar vasıtasıyla geçişi olarak tanımlanmaktadır.

  Ters ozmoz prensibi ise bir yüksek basınç pompası kullanılarak suyun çok yoğun ortamdan az yoğun ortama geçmesi olarak açıklanabilir. Yüksek iletkenlik değerine sahip kuyu suları, nehir suları, göl suları, doğal kaynak suları arıtımında ters ozmoz membran teknolojisi kullanılarak üstün nitelikte arıtma yapılmaktadır. Dolayısıyla  ters ozmoz cihazlarının tasarlanabilmesi için su analizinin ayrıntılı  görülmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda farklı su kalitelerine göre ters ozmoz cihazının dizaynı ve verimi değişkenlik gösterebilmektedir.

  Eurotech Water Treatment Technology ters ozmoz ünitelerinin tasarımı  müşterinin ihtiyacına göre üretilmektedir. Dolayısıyla yapımda kullanılan tüm ekipmanlar en kaliteli malzemelerden seçilmektedir. Bu doğrultuda ekipmanların kaliteli olması, sistemlerin uzun süre en yüksek verimde çalışmasını sağlamaktadır.

  Ters Ozmoz Sistemleri

  Bilgi Alın

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun.